Samsung Instinct HD: Digitální sekretářka

Také Samsung nezapomíná uvádět nové modely do osvědčených sériových řad. Svým novým Instinctem HD právě nahrazuje starší Instinct a je to nahrazení docela příjemné.
reklama

Samsung několikrát zdůraznil, že dovětek "HD" není přímo ve jménu náhodou - novinka má pozdvihnout život běžného PDAčkaře na skutečné high-definition. Kvůli tomu dostala do zálohy vedle 5 Mpix digitálu i jednu velice zajímavou funkci - výstup na HD TV či monitor libovolného typu (TV out). To se ale týká zřejmě jen zobrazování videí a fotek.

Samsung Instinct HD: Digitální sekretářka

Cena se pohybuje kolem 250 USD po upsání se na 2 roky. Jako browser zde najdeme Opera Mobile 9.7. Kromě podpory základních pásem pochopitelně nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth. Výdrž akumulátoru kapacity 1 440 mAh dosahuje cca 348 min hovoru. Displej má úhlopříčku 3,2". Zatím je k dispozici pouze zahraniční 3G verze, nicméně je docela dobře možné, že se brzy dočkáme i na starém kontinentě.

Zdroj: Brighthand.com

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru