Samsung Galaxy S: Android OS a Super AMOLED displej na jedné lodi

Společnost Samsung se na letošní akci CTIA pochlubila mimo jiné i s modelem „Samsung Galaxy S“, což je nový komunikátor stavící na mobilním operačním systému Google Android OS a disponující slušnou řádkou atraktivních parametrů.
reklama

Android OS zde nalezneme ve verzi 2.1. Největším lákadlem novinky ovšem na každý pád je 4“ Super AMOLED dotekový displej. Procesor je taktován na 1 GHz a kromě 8-16 GB interní flashe nebude chybět ani tradiční port na microSDHC karty (dalších až 32 GB).

2010-03-29-A2-Big.jpg

Zajímavě rozhodně působí i ten fakt, že Samsung Galaxy S dostal do vínku i Bluetooth 3.0, Wi-Fi modul a USB 2.0 port. Přístroj taktéž slibuje silnou podporu sociálních sítí a namátkou třeba i blíže neupřesněnou technologii Smart Life (to může být naprosto cokoliv od větší výdrže akumulátoru, až po vlastní upravitelné styly). Samsung prozatím nezmínil, za kolik bude zařízení k mání, jen naznačil, že se na trh dostane koncem roku.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru