S čím Apple příjde příště?

Další "revoluční věc" se kterou Apple přijde má podle analytiků být nová video platforma, která bude využívat kamery iPhonu další generace a iPadu.
reklama

Během zveřejnování finančních výsledků Apple tento týden šéf finančních operací Peter Oppenheimer řekl, že společnost očekává v tomto a následujícím čtvrtletí zvýšení marží o několik procent. To je zajímavé, vezeme-li v potaz, že Apple běžně marže pro následující měsíce podhodnocuje. A analytici si to samozřejmě ihned vysvětlili po svém. "Vypadá to, jako by říkali, že v následujícím čtvrtletí se můžeme těšit na něco více, než jen nový iPhone," říká analytik Ezra Gottheil ze společnosti TBR v narážce na vydání nové verze iPhonu příští měsíc.

Podle Gottheila je Apple připraven ve velkém vstoupit do oblasti videa. Své spekulace zakládá mimo jiné na tom, že Apple nedávno dostavěl za jednu miliardu dolarů obří datové centrum, kam nyní nabírá pracovní sílu. Je třeba dodat, že Gottheil již před rokem předpovídal, že se Apple pustí do trhu s netbooky v čemž se příliš nemýlil (viz nedávno vydaný iPad). "S tím, jak nový iPhone bude nejspíše osazen kamerou zepředu displeje je možné, že Apple bude chtít vstoupit na trh s video hovory. Představí svůj software k tomu určený?" ptá se Gottheil. Je to možné, avšak s tím, jak si Apple své nové produkty vždy drží pod pokličkou, si budeme muset na nejaké konkrétní informace počkat.

Zdroj: CW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru