Rychle stahujte: DxO Optics Pro 8 Elite zdarma

Pokud rádi fotíte a kromě Zoner Photo Studia a Lightroomu se nebráníte ani jiným nástrojům, pak možná znáte DxO Optics Pro. Nejen majitele starších verzí by mohlo zajímat, že tento povedený program pro odstraňování neduhů objektivů a pro další vylepšování snímků si teď můžete bezplatně stáhnout ve verzi 8. Tedy asi rok staré oproti aktuální devítce.
reklama

DxO Optics Pro jsem si kdysi koupil jako svůj první fotografický program pro Macbook. Existuje ovšem i v rovnocenné verzi pro Windows. Mám tedy do dneška zaplacenou verzi 7 a nějak jsem neměl potřebu upgradovat. Splňuje vše, co jsem od ní potřeboval.

Příjemně mě ale překvapila zpráva od časopisu Digital Photographer, ve které uvádí svůj nový portál FileSillo s mnoha návody a programy nejenom pro fotografy, ale i pro designéry a webaře. Stačí mít elektronické předplatné některého z jejich časopisů (sám jich mám několik na iPadu).

DxO Optics Pro 8 Elite

V rámci tohoto představení je i nabídka s bezplatným stažením DxO Optics Pro 8 Elite a 25% slevou na aktuální verzi 9. Tato bezplatná verze není nijak omezena, jako tomu někdy u zdarma uvolněných licencí bývá. Jediná nevýhoda je, že z ní není možné později upgradovat.

DxO Optics Pro 8 Elite

Vřele tedy doporučuji si DxO Optics Pro 8 Elite stáhnout z výše uvedeného odkazu. Licenční klíč vám přijde na mail.

Více o tom, co program umí, najdete na webu dxo.com.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Mohl byste přidat odpovědi.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru