Rybářské závody Boilies Master CUP 2012

Zdravím všechny.

Dnes přidávám stránky www.zavody-rybarske.cz.

Web byl spuštěn včera je dělaný v Drupalu 6.

Jedná se o stránky, které budou sloužit jako on-line zpravodajství z rybářských závodů, které by měly být co do rozsahu a výše cen největší v ČR.

Na celkovou realizaci jsem měl 2 týdny, což se ukázalo jako dost šibeniční termín :-).

Ještě dodám, že je na úvodní straně dost agresivní Flashovský banner, který upozorňuje na přihlášku do závodů. Banner je dost rušivý, ale prostě byl požadavek aby byl na úvodní straně.

 

PS: Každý kdo toto čte se může zúčastnit v tipovací soutěži o 10 000Kč, jedná se o marketingový tah pro vyšší návštěvnost.

Díky za reakce

Profile picture for user Jan Polzer

Pěkné, je na první pohled vidět, že jste si s tím dal práci. Co mi ale vadí, je zvuk na pozadí hned po otevření stránky. Ani nevidím, kde by se dal vypnout.

Jinak, stránkovač pod Poslednímu publikovanými novinkami je nějaký divný - bílý rámeček s černým písmem, které není oproti tmavě modrému pozadí skoro vidět.

V menu mi slovo Zprávy leze do loga.

Možná ještě dotaz - proč Drupal 6 a ne sedmička?

návštěvník

Díky za komentář

Ty zprávy lezou do loga v internet exploreru o tom vím budu to muset vyřešit. Ten zvuk je právě z toho agresivního banneru, já bych ho na úvodní stránku nedával, ale byl to holt požadavek :-). S pagerem máte pravdu musím to pořešit. A použil sem Drupal 6, Protože ze 7 nemám tolik zkušeností a potřeboval sem web udělat za 2 týdny. jinak vaši knížku na 7 mám na stole tak další projekt bude asi v 7 :-)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru