RTM verze Windows 8 bude údajně v dubnu 2012

Microsoft jede ve vývoji operačního systému Windows 8 podle plánu, takže by v dubnu 2012 měla být vydána verze Release to Manufacturing (RTM).
reklama

Windows 8 beta by pak měla být představena mezi 13. a 16. zářím 2011 na konferenci v kalifornském Anaheimu. Po vydání betaverze na podzim bude následovat build Release Candidate (RC) v lednu 2012 a poslední build bude již zmíněný RTM v dubnu téhož roku. To znamená, že Microsoft (stejně jako u Windows 7) plánuje pouze dvě veřejné testování Windows 8.

Vydání RTM v dubnu 2012 je velkým překvapením – společnost dříve uváděla, že se tato finální verze operačního systému objeví až uprostřed příštího léta. Pokud vše půjde podle plánu, Microsoft bude zcela jistě schopen vydat Windows 8 na podzim příštího roku a ne až v lednu 2013, jak se dříve předpokládalo. O vydání Windows 8 v roce 2012 mluvil již dříve Steve Balmer, Microsoft však jeho tvrzení později popřel.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru