Rozhovor: Jaké tři největší chyby kdy udělal Google?

Marissa Mayerová, viceprezidentka Googlu pro oddělení Služeb, byla během dvacetiminutového rozhovoru pro Digg Dialogg tázána na otázku "Jaké největší chyby kdy udělal Google?" a odpovědi byly zřejmé: Wave. Dejanews.com a Gmail.
reklama

"Wave. Zcela jistě jsme se z toho produktu poučili a určitě bychom jej udělali jinak," řekla v rozhovoru pro DiggDialogg Mayerová bez zaváhání (a je třeba říci, že Wave byl jedinou ze tří chyb Googlu, jejíž přiznání nás příliš nepřekvapilo). "Potom zastavení Dejanews.com v 11 dopoledne v pondělí, když jsme neměli kam přesunout uživatelské skupiny a nemohli jsme je informovat, to byla chyba," přiznala také Mayerová.

 "A nakonec spuštění Gmailu na Apríla, to bylo velmi špatně pochopeno," vyjádřila se Marissa Mayerová ke třetí chybě. Google totiž někdy na Apríla spouští absurdní služby, takže spuštění Gmailu v tento den mnozí brali jako žert. To, že Gmail legrace není, si pak uživatelé uvědomili až další den.

 

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru