Roman Cabálek novým generálním ředitelem českého Microsoftu

Česká pobočka Microsoftu dnes dostala nového generálního ředitele. Roman Cabálek nahrazuje Jane Gilson, která odchází do Německa na post obchodní a marketingové ředitelky tamní pobočky Microsoftu.
reklama

Roman Cabálek pracoval v Microsoftu od roku 1999 na různých pozicích, od roku 2008 působil jako generální ředitel divize OEM v Microsoftu pro střední a východní Evropu. Z nejbližších úkolů čeká Romana Cabálka uvedení české verze Microsoft Office 2010, Microsoft Office Web Apps, představení Internet Exploreru 9 a další verze balíku Windows Live Essentials.

Roman Cabálek

Roman Cabálek

Nový ředitel vystudoval matematiku, fyziku a pedagogiku na fakultě přírodních věd University Palackého v Olomouci a studoval zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve svém volném čase se Roman Cabálek (44) věnuje především svým čtyřem dětem. Mezi jeho koníčky patří rekreační tenis a basketbal.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru