RIM představil nové funkce BlackBerry OS 6.0

Kanadská společnost RIM v krátkém videu představila některé funkce svého nového operačního telefonu pro smartphony BlackBerry.
reklama

Nová verze operačního systému toho přináší opravdu mnoho - upravenou hlavní (domácí) obrazovku s vylepšenými upozorněními na emaily, hovory a schůzky v kalendáři. Video představuje některé klíčové funkce systému jako je multi-touch, vylepšený webový prohlížeč, univerzální vyhledávač, nejnovější e-mailový klient, integrovaná čtečka RSS a vylepšený přerávač médií.

V systému nechybí ani nová aplikace Social Feeds, díky které můžete jednoduše na jednom místě sdružovat informace z několika sociálních sítí. Zahraniční pozorovatelé upozorňují na to, že celkový design nového systému vypadá oproti konkurenci tak trochu zastarale - co se však týče funkcí, BlackBerry OS 6.0 nezklame. Předpokládá se, že nový operační systém se objeví na konci září na telefonu BlackBerry 9800.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru