RIM představil BlackBerry PlayBook 2.0

Společnost Research in Motion dnes představila druhou generaci svého operačního systému pro tablet BlackBerry Playbook, jež konečně přináší integrovaného e-mailového klienta, kalendář a aplikaci Kontakty.
reklama

RIM oznámil vydání nové verze svého OS přes Twitter. BlackBerry Playbook 2.0 se automaticky aktualizuje vzduchem, jakmile se tablet připojí k internetu přes WiFi. Mezi nevětší vylepšení nového OS patří jednotná schránka, do které se shromažďují všechny pracovní e-maily, osobní e-maily, zprávy z Facebooku, LinkedIn a Twitteru. Absence e-mailové aplikace u původní verze OS byla uživateli hodnocena velmi záporně. Playbook OS 2.0 také obsahuje sociální integraci s aplikacemi Kalendář a Kontakty a vylepšenou službu BlackBerry Bridge, jež umožňuje bezdrátově k tabletu připojit klávesnici.

V článku, na který odkazoval dnešní tweet David Smith z RIM uvedl, že BlackBerry Playbook OS 2.0 je nyní dostupný pro uživatele po celém světě a byly do něj implementovány všechny klíčové funkce, o kterých Research In Motion mluvil v říjnu minulého roku. Navíc prý byla přidána některá vylepšení, o než si sami uživatelé řekli. Jak budou vlastníci Playbooků s novou verzi OS spokojeni, se dozvíme co nevidět.

Zdroj: PCA
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru