RIM nabízí vývojářům až 10 000 dolarů za aplikaci pro BB10

Společnost Research in Motion dělá všechno proto, aby vývojáře nalákala k tvorbě aplikací pro svůj operační systém BlackBerry 10. Nyní firma oznámila, že vývojářům, jejichž aplikace utrží více než 1000 dolarů, přidá bonus dalších 10 000 dolarů. 
reklama

A to už je pěkná sumička. Zúčastnit se mohou všichni vývojáři, kteří vytvoří své aplikace před konáním BlackBerry World, každoroční konference RIM, jež se odehraje mezi 14-16. květnem v Orlandu. Bonus 1000 dolarů mohou vývojáři obdržet pouze za jednu aplikaci, vytvořit (a vložit do app storu) jich však mohou více.

Aplikace musí být vložena pomocí schvalovacího procesu Built for BlackBerry a je třeba, aby dosáhla alespoň 100 unikátních stažení. Otázkou však je, zda velká vývojářská studia bonus desíti tisíc dolarů přesvědčí. Vytvoření kvalitní aplikace není otázka několika dnů a vsázet na operační systém, který s největší pravděpodobností nebude moci konkurovat Androidu ani iOS, se vývojářům nejspíš moc chtít nebude.

 Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru