RIM i nadále rozdává zdarma Playbooky vývojářům

Ve snaze zvýšit počet aplikací, které jsou dostupné v jejím BlackBerry App Worldu kanadská společnost RIM prodloužila nabídku, v rámci které vývojářům zdarma rozdává tablety Playbook.
reklama

Původně měla nabídka RIM, díky níž mohou vývojáři za nové aplikace pro Blackberry OS obdržet Playbook, končit 13. února, společnost ji však prodloužila až do 2. března. RIM uvedl, že zaznamenal o ze strany vývojářů velký zájem a uživatelé jejich zařízení se mohou těšit na spoustu nových aplikací. Zatím se podle společnosti v rámci promo akce, ve které jsou rozdávány Playbooky zdarma, zaregistrovalo přes 6600 vývojářů, kteří zaslali přes 1500 aplikací. Blackberry App World v současné době nabízí 60 000 aplikací a zaznamenává průměrně 6 milionů stažení denně.

I když se tato čísla nemohou srovnávat s iOS nebo Androidem, uživatelé BlackBerry si jistě vyberou. Na druhou stranu pro vývojáře je zde ještě velký prostor. Společnost nedávno vydala nástroje, které usnadňují přenášení již vytvořených aplikací pro Android a iOS na BlackBerry OS. Na konkrétní podmínky promo akce se můžete podívat zde.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru