Registrace na Google I/O začne 8. dubna

Každoroční vývojářská konference Googlu se stala tak populární, že lístky americká společnost musí řešit, jak spravedlivě rozdělit distribuci lístků. Doposud byly lístky prodávány na bázi: kdo dřív příjde, ten dřív bere - nyní však budou rozdělovány pomocí loterie. 
reklama

V roce 2012 byly všechny lístky pryč během dvaceti minut od spuštění registrace, zatímco minulý rok to byla necelá hodina a Google se proto pro rok 2014 rozhodl celý systém změnit pomocí systému loterie. Tento rok tedy postup bude následující: registrace bude otevřena od osmého do desátého dubna a přihlásit se může kdokoli za pomoci svého účtu na Google+ a Google Wallet. Cena vstupenky byla stanovena na 900 dolarů a o vstupenky lze žádat kdykoli během zmíněných dvou dnů, přičemž Google následně anonymně vylosuje šťastlivce, kteří se na I/O opravdu budou smět podívat.

Google účastníkům své akce každoročně dává hodnotné dárky jako androidové telefony, tablety či Chromebooky (včetně high-endového Google Pixel). I proto samozřejmě obliba I/O a dalších obdobných konferencí narůstá - například Microsoft na své vývojářské konferenci minulý rok rozdával svůj tablet Surface a zařízení od Aceru. Konferenci Googlu bude samozřejmě možné sledovat i přes internet.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru