Registrace na Google I/O začne 8. dubna

Každoroční vývojářská konference Googlu se stala tak populární, že lístky americká společnost musí řešit, jak spravedlivě rozdělit distribuci lístků. Doposud byly lístky prodávány na bázi: kdo dřív příjde, ten dřív bere - nyní však budou rozdělovány pomocí loterie. 

Reklama

V roce 2012 byly všechny lístky pryč během dvaceti minut od spuštění registrace, zatímco minulý rok to byla necelá hodina a Google se proto pro rok 2014 rozhodl celý systém změnit pomocí systému loterie. Tento rok tedy postup bude následující: registrace bude otevřena od osmého do desátého dubna a přihlásit se může kdokoli za pomoci svého účtu na Google+ a Google Wallet. Cena vstupenky byla stanovena na 900 dolarů a o vstupenky lze žádat kdykoli během zmíněných dvou dnů, přičemž Google následně anonymně vylosuje šťastlivce, kteří se na I/O opravdu budou smět podívat.

Google účastníkům své akce každoročně dává hodnotné dárky jako androidové telefony, tablety či Chromebooky (včetně high-endového Google Pixel). I proto samozřejmě obliba I/O a dalších obdobných konferencí narůstá - například Microsoft na své vývojářské konferenci minulý rok rozdával svůj tablet Surface a zařízení od Aceru. Konferenci Googlu bude samozřejmě možné sledovat i přes internet.

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář