Radek Hulán prodává svůj web

Jedna z nejznámějších osobností českého internetu, proklínaný i obdivovaný Radek Hulán, prodává svůj web MyEgo.cz. Máte-li nevyužitých sto tisíc a více, můžete začít s přihazováním v aukci.

Reklama

Podobný krok se dal dříve či později očekávat. Před nějakou dobou Radek s velkou slávou spustil svůj blog na doméně MyEgo.cz, což mu otevřelo volnou cestu k prodeji obsahem nabitého webu. Doménu se svým jménem by asi prodal málokdo.

Pokud se web prodá, bude to zřejmě za více než půl milionu korun. Další informace najdete přímo v článku MyEgo.cz bude od 1. května 2008 na prodej v aukci. Zapojíte se do aucke?

Reklama

Komentáře

Radek je skutečně dosti kontroverzní osobou českého internetu. Nemám na něj vyhraněný názor - se spoustou jeho postojů víceméně souhlasím a se spoustou zase víceméně nesouhlasím - záleží čeho se to týká. Každopádně si myslím, že by byla škoda, pokud by se Radek přestal svému psaní věnovat.

Ano - je kontroverzní, vyvolává spory a se vším u něj prostě člověk souhlasit nemůže, ovšem ať tak, či tak, tak Radkovi články vedou často i k zamyšlení - už ze své kontroverzní podstaty. Doufám tedy, že i pokud by Radek MyEgo prodal, že bude ve svém psaní pokračovat jinde - rád si občas přečtu jeho názory a postoje.

Stejně se ale domnívám, že je celý ten prodej webu hlavně marketingový tah, v němž Radek nemůže prohrát. Buď web skutečně prodá za "půl mega" a přijde si k pěkným penězům, nebo neprodá, ale o reklamu má postaráno na celém českém internetu. Takže Radku Go, držím palce ;).

Jojo, Radek si dělá opět výborně promyšlenou reklamu a všichni, kdo o tom píšou, mu s tím zadarmo pomáhají :)

já vím, ale napsat jsem o tom musel :-)

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář