Radek Hulán prodává svůj web

Jedna z nejznámějších osobností českého internetu, proklínaný i obdivovaný Radek Hulán, prodává svůj web MyEgo.cz. Máte-li nevyužitých sto tisíc a více, můžete začít s přihazováním v aukci.
reklama

Podobný krok se dal dříve či později očekávat. Před nějakou dobou Radek s velkou slávou spustil svůj blog na doméně MyEgo.cz, což mu otevřelo volnou cestu k prodeji obsahem nabitého webu. Doménu se svým jménem by asi prodal málokdo.

Pokud se web prodá, bude to zřejmě za více než půl milionu korun. Další informace najdete přímo v článku MyEgo.cz bude od 1. května 2008 na prodej v aukci. Zapojíte se do aucke?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Radek je skutečně dosti kontroverzní osobou českého internetu. Nemám na něj vyhraněný názor - se spoustou jeho postojů víceméně souhlasím a se spoustou zase víceméně nesouhlasím - záleží čeho se to týká. Každopádně si myslím, že by byla škoda, pokud by se Radek přestal svému psaní věnovat.

Ano - je kontroverzní, vyvolává spory a se vším u něj prostě člověk souhlasit nemůže, ovšem ať tak, či tak, tak Radkovi články vedou často i k zamyšlení - už ze své kontroverzní podstaty. Doufám tedy, že i pokud by Radek MyEgo prodal, že bude ve svém psaní pokračovat jinde - rád si občas přečtu jeho názory a postoje.

Stejně se ale domnívám, že je celý ten prodej webu hlavně marketingový tah, v němž Radek nemůže prohrát. Buď web skutečně prodá za "půl mega" a přijde si k pěkným penězům, nebo neprodá, ale o reklamu má postaráno na celém českém internetu. Takže Radku Go, držím palce ;).

návštěvník

Jojo, Radek si dělá opět výborně promyšlenou reklamu a všichni, kdo o tom píšou, mu s tím zadarmo pomáhají :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru