PSP Go: První herní konzole s výhradně online obsahem

Sony vytahuje na svého věčného rivala Nintendo další vysoký trumf - uvedla novou mobilní herní konzoli PSP Go, která přijde na 250 USD a nepodporuje žádné fyzické médium, jelikož pracuje s výhradně online obsahem.
reklama

V rámci usnadnění nástupu novinky začala Sony samozřejmě hned v dobu uvedení nabízet také příslušný online obsah. Toho času je k mání v PlayStation Store zhruba na 100 titulů cenově variujících od 5 USD až po 39,99 USD (nechybí ani poslední dobu hypované "Gran Turismo PSP").

Důvod, proč se o PSP Go zmiňujeme, je velmi prostý. Jedná se o první skutečně "online" mobilní konzoli, což bude mít nedozírné dopady pro celou branži: Distribuce na tradičních médiích typu cartdridge bude zřejmě stále více ustupovat na úkor tohoto moderního kanálu. Bude též zajímavé sledovat, jak se s touto věcí "poperou" ortodoxní piráti...

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru