První smartphone od Dellu zahlédnut!

O tom, že se společnost Dell chystá vydat svůj první smartphone se již na internetu šušká nějakou dobu. Teprve nyní se ovšem objevily konkrétní informace včetně obrázku...
reklama

Ačkoliv je obrázek nehorázně rozmazán, naznačuje logo dole, že půjde skutečně o Dell. Menu pro aplikace je v typickém "appleovském" duchu a nic nenaznačuje, že by mělo jít právě o v poslední době stále populárnější Android OS. Displej má tradiční úhlopříčku 3,5" (89 mm) a o poznání netradičnější rozlišení 640 x 360 pixelů. Samozřejmě je dotekový a s podporou vícenásobných multitouch doteků.

Novinka má rozměry 122 x 58 x 11,7 mm a měla by si poradit jen a pouze s quadband GSM/EDGE sítěmi, o 3G ani slova. Také Wi-Fi modul není zmíněn, ovšem co naopak zmíněno je, je Bluetooth a A-GPS. Zařízení disponuje 3 Mpix digitálem, schopností pořizovat 30 fps videa a USB 2.0 připojením.

Zdroj: Register Hardware

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru