První obrázek a informace o Office 15 unikly na internet

Na internetu se objevil první screenshot připravované verze kancelářského balíku Microsoft Office 15, který by se na trhu měl objevit až za čtyři roky.
reklama

Je to přibližně dva měsíce, co Microsoft vydal novou verzi svého kancelářského balíku s názvem Office 2010 a nyní to vypadá, že společnost již pracuje na jejich následovníkovi. O další verzi Office se toho samozřejmě mnoho neví, neboť je v počátečním stádiu vývoje. Ruský server Wzor však nyní o existenci Office 15 poskytl "věrohodný důkaz," když na své stránky umístil screenshot jejich pre-alpha vezre. Tento screenshot měl prý vzniknout přímo v centrále Microsoftu v americkém Redmondu.

Z uveřejněného obrázku mimo jiné vyplývá, že Microsoft pracuje na zcela nové aplikaci s názvem "Microsoft Limestone Application Integration" neboli jednoduše "Microsoft Lime." Podle portálu Softpedia pak Microsoft do Office 15 integroval KMS aktivátor, který velkým společnostem zjednoduší a urychlí aktivování jejich instalací Office. Wzor tvrdí, že vydání další verze Office si Microsoft naplánoval na rok 2014, tedy nejspíše několik měsíců poté, co se na trhu objeví nový operační systém Windows 8.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru