První netbook od Nokie!

Ačkoliv byl až doposud finský gigant Nokia známý především jako tvůrce a navrhovatel mobilních udělátek (a příslušenství pro ně) všeho druhu, s vydáním svého prvního netbooku si rozšiřuje svoje výsostné vody na nová tržní území.
reklama

Bude zajímavé sledovat, jakým způsobem vložila Nokia svých 25 let zkušeností v mobilní sféře do tohoto nového produktu. Novinka se jmenuje Nokia Booklet 3G a je vybavena 10" displejem. Kastle je tvořena hliníkem a díky štíhlému profilu (2 cm) váží celé zařízení pouze 1,25 kg. Sbírka bezdrátů je zcela dle očekávání výborná: 3G, HSPA, A-GPS, Wi-Fi a Bluetooth.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G

Zařízení je sice již veřejnosti známo, nicméně Nokia jej oficiálně zpřístupní na trh až 2. září. Další informace jsou z tohoto důvodu omezeny. Ví se však ještě to, že půjde o netbook běžící na procesoru Intel Atom, který bude mít webkamerku, SD slot a na netbooky i příjemně nečekaně také výstup HDMI out.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru