První detaily a screen Palm webOS 1.2

Společnost Palm omylem rozšířila časnou edici webOS 1.2 několika málo vývojářům, kteří směli nahlédnout do budoucnosti tohoto operačního systému. Po přezkoumání konstatujeme, že máme dobré i špatné zprávy.
reklama

Ta dobrá je, že LEDky vestavěné do těla stroje půjde využívat k upozorňování na nejrůznější události typu nový e-mail. Absence této funkce přitáhla minule spoustu kritiky a Palm naštěstí věci pořešil. Uživatelé si funkci mohou volitelně zapnout i vypnout, ovšem není k tomu moc důvodů.

Druhá věc, která vzbuzuje několik dalších otázek je ta, že Palm nyní může vzdáleně vymazat aplikace, které jste si zakoupili v jeho obchodu. Sice hradí plnou refundaci, ovšem praktika je to přinejmenším podezřelá. Na druhou stranu, ke zrušení např. potenciální hrozby (trojský kůň) to je jistě účinný prostředek.

Zdroj: Brighhand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Nevím no... na můj vkus už pomalu ta intervence Palmu je až příliš velká. Kdyby tam byla alespoň možnost tyhle věci vypmout.

Profile picture for user Jan Polzer

Jakkoli jsem Palmu jako dlouholetý majitel jejich PDA fandil, tímto mám teď zcela jasno. Nové věci od Palmu nebrat. A tak zajímavě to vypadalo...

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru