První aktualizace pro BB10 opravuje životnost baterie

Je to již téměř měsíc, co byl vydán operační systém BlackBerry 10 spolu s telefonem Z10 a uživatelé se nyní dočkali první aktualizace, jež opravuje nejčastější problémy.
reklama

Blackberry 10.0.10.85 podle Michaela Clewleyho z BlackBerry přináší více než 60 vylepšení, které více šetří baterii - není však jasné, co přesně to pro uživatele bude znamenat. Nových funkcí se dočkaly aplikace Telefon, Kalendář a Kontakty, jež lze nyní snadněji synchronizovat s Gmailem. Uživatelé BlackBerry 10 budou jistě potěšeni, že společnost optimalizovala aplikaci fotoaparátu tak, aby pořizovala lepší obrázky i při špatných světelných podmínkách. Vylepšeno bylo i přehrávání videa v prohlížeči.

Aktualizace mimo jiné přináší také několik nových aplikací jako třeba populární IM komunikační nástroj Whatsapp. Patch BB10 má asi 105MB a všichni uživatelé se jej dočkají v následujících týdnech (přenášen bude vzduchem). O dostupnosti aktualizace byste měli být informováni, jakmile bude dostupná na vaší síti.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru