Průzkum: Rozpočty na softwarový vývoj se zvyšují

Ani dnešní krizová doba neodradila vývojáře software, aby investovali v letošním roce do kritických programových projektů.
reklama

Navzdory nepříjemné době a nejistotě, v níž se trh i ekonomika právě nachází, programátoři pracující jako vedoucí týmů i firemní vedoucí obecně stojí za nezpochybnitelným faktorem - dochází ke zvyšování vývojářských rozpočtů. Aspoň to sdělil průzkum provedený outsourcovým softwarovým developerem SoftServe.

Průzkum probíhal mezi dubnem až červnem letošního roku a účastnilo se ho více jak 6 000 vedoucích osob. Společnost SoftServe zjistila, že 60 % respondentů nahlásilo zvýšení softwarových vývojářských rozpočtů pro rok 2009. Celých 26 % naznačilo, že se rozpočty pro rok 2009 a 2008 liší více jak 10 % směrem nahoru.

Zdroj: InfoWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru