Prosíme o zhodnocení a konstruktivní kritiku 5 let starého ubytovacího portálu Praha-Hotel.eu

Ubytovací portál Praha-Hotel.eu - široká nabídka cenově dostupného ubytování v Praze i celé České republice

Praha-Hotel.eu je ubytovací portál, který svým zákazníkům umožňuje v online režimu najít, poptat, rezervovat a zakoupit ubytování v ubytovacích zařízeních všech typů v Praze i všech dalších regionech České republiky. Portál Praha-Hotel.eu nabízí cenově výhodné ubytování ve stovkách klasických, luxusních i levných hotelů, stejně jako v desítkách penzionů,apartmánů či hostelů pro studenty a mladé cestovatele.

Exkluzivní ceny ubytování v Praze i celé České republice na ubytovacím portálu Praha-Hotel.eu

Díky etablované (a ryze české) cestovní agentuře jménem STYLE Travel Agency, která je jeho provozovatelem, není - na rozdíl od četné konkurence - pouhým zprostředkovatelem ubytování za provizi - koncovému uživateli nabízí velmi výhodné cenové podmínky ubytování, kdy uživatel může získat exkluzivní slevu na ubytování, jejíž výše je závislá na požadovaném termínu ubytování a maximální výše dosahuje sleva v případě ubytování last-minute. Kromě možnosti on-line vyhledávání je navíc k dispozici Zelená bezplatná linka, na které může v pracovní době využít služeb zkušeného a vstřícného pracovníka rezervačního oddělení cestovní agentury STYLE Travel Agency

Profile picture for user Jan Polzer

Pěkně jste tu svůj web popsali. Ale odkazy na Praha-Hotel.eu byly špatně a tím pádem nefunkční. První jsem tedy opravil, druhý nechal neaktivní.

Můj tip - jako uživatele by mě potěšilo, kdyby názvy hotelů byly větším písmem. Třeba na titulce, kde máte Ubytování v Praze last minute, následuje trojice hotelů, jejichž klikací název je menším písmem, než popisek. Špatně se na to kouká.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru