Prosím ohodnoťte web www.coolgam.cz

Prosím o hodnocení webových stránek http://www.coolgam.cz

Děkuji všem za příspěvky.

návštěvník

Stránky se mi celkem líbí, svým vzhledem zapadají do kategorie podobných stránek. Také si myslím, že ten banner by mohl být jinde. Vzhledem k tomu, že podobné weby v poslední době u nás doma vyhledáváme více a více, tak mám i pár postřehů z uživatelského pohledu. Líbilo by se mi, kdyby malý uživatel, který přijde do sekce "Omalovánky" měl malou možnost dostat se (omylem) jinam (např. kliknutím na reklamu nebo na rozcestník). Malé děti jednak ještě tolik neovládají myš a jednak není dobré, aby si klikaly na sekci "Brutální hry", "Casino hry" nebo "Erotické hry". Některé zahraniční weby tyhle sekce vůbec nemají nebo podobným překlikům různými způsoby předcházejí (Což takhle jednoduchý parametr v cookie, že nechci tyhle sekce zobrazovat? Rodič by ho nastavil pouze jednou kliknutím někde v patičce...). V ideálním případě by dětské sekce neměly reklamy vůbec (stejně tam postrádají smysl, ale proklik je proklik, že ;-) a rozcestník by byl dostupný pouze po kliknutí na menu "Kategorie her".

Hodně zdaru!

návštěvník

Stránky jsou docela dobře udělané. jenom ta grafika je "hrozná" - vadí mi velký prostor nad menu zaplácnutý obrázky nez jakékoliv kompozice. Ten banner? - polovinu zákazníků odradí dřív než se začnou zajímat o obsah - pokud je to možné pryč s ním, nebo zmenšit. Mně osobně ani příliš nesedí barvy - to nejsou ani barbínkovské, ani spajdrmeňácké - to jsou žvýkačkové... Poraďte se s grafikem, nebo raději s grafičkou a bude to skvělá práce. Jo a to rádio je dost nepohodlné na ovládání. Přeji hezký den a nedělelejte si z mých poznámek starosti :) 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru