Projekt "Blue" přinese vylepšení na Windows 8, Phone, Services a RT

Již nějakou dobu se ví o tom, že Microsoft pracuje na balíku aktualizací a vylepšení pro Windows 8 s kódovým označením Blue, jenž by měl být vydán v létě nebo na podzim. Podle Mary Jo Foleyové z portálu ZDNet však Blue přinese nové funkce i do Windows Phone, Windows Services (SkyDrive, Hotmail atd.) a Windows RT.
reklama

To samozřejmě neznamená, že se všechny platformy dočkají stejných vylepšení, podle nových informací by však jednotlivé části Blue měly být dostupné pro Windows 8, Windows Phone, Windows Services i Windows RT zhruba ve stejnou dobu. A každoročně bychom se pak měli dočkat dalších vylepšení pro všechny zmíněné platformy. Pro Windows Blue představuje razantní změnu jeho politiky, kterou praktikoval řadu let. Namísto vydávání nové verze Windows každé cca čtyři roky plánuje Microsoft inovovat svůj operační systém mnohem rychleji. 

V mezidobí bude Microsoft samozřejmě i nadále každé druhé úterý v měsíci vydávat bezpečnostní aktualizace - například 12. dubna společnost vydá téměř rekordní balík aktualizací, jenž opravuje 57 chyb ve Windows, Internet Exploreru, Office a Exchange. Během roku se pak uživatelé Windows Phone dočkají aktualizace firmwaru s názvem Portico, který je již nyní nainstalován na některých nových mobilních telefonech.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru