Program Adobe InDesign oslavuje desetiletí inovací

Aplikace Adobe InDesign, vznikla roku 1999 a to jako přímý nástupce softwaru Adobe Pagemaker, který svými kvalitními funkcemi zpříjemnil publikování v nejednom podniku. Adobe plánuje připomenout si jeho desáté výročí existence limitovanou edicí výroční knihy.
reklama

Kniha nese jméno „Page by Page: 10 Years of Designing with Adobe InDesign“ (česky přeloženo jako „Stránka za stránkou: 10 let sazby s programem Adobe InDesign“) a zákazník si v ní přečte o historii aplikace, jejím vývoji a jsou zde představeny i konkrétní osoby stojící za jejím úspěchem.

Společnost Adobe myslí i na moderní věk e-knih a e-čteček, takže nabízí i PDF verzi přímo na svém webu. Tištěná verze sice bude také, ovšem v omezeném nákladu a až od druhé půlky dubna skrze web Blurb. Společnost rovněž při této příležitosti vydává na webu Adobe TV deset nových video tipů a triků pro InDesign.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Adobe

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru