Připravované novinky v Hotmailu

Webová schránka od Microsoftu - Hotmail - se snaží být uživatelsky více přívětivou alternativou k Gmailu. Uživatelské rozhraní připomínající desktopové klienty se nyní dočká dalších dílčích vylepšení.
reklama

Nedávno nám do Hotmailu přibyla možnost komunikovat prostřednictvím webového rozhraní k Windows Live Messengeru. Další novinkou bude seznam online přátel, který si budeme moci velmi snadno zobrazit z nabídky webového Messengera.

Zřejmě se dočkáme snadnějšího výběru kontaktů při psaní zpráv, automatického ukládání rozepsaných e-mailů a možnosti stahovat všechny přílohy z vybrané zprávy jako jeden soubor ZIP.

Musím se přiznat, že i když jsem kdysi začal používat jako hlavní poštovní schránku Hotmail, dnes se stále více kamarádím s Gmailem - právě kvůli jeho nejrůznějším vychytávám. Uvidíme, jak se v následujících týdnech vývojářům z Microsoftu podaří náskok Gmailu snížit.

Zdroj: Windows Live Team Blog via Channel 10

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru