Přinese nový Firefox další dobu ledovou?

Když vedle sebe dáte loga tradičního Firefoxu a toho nacházejícího se ve verzi 3.5, nepochybně si po bližším pohledu všimnete, že jsou rozdílná hned v několika věcech.
reklama

Ačkoliv někteří jedovatě Firefoxu 3.5 přezdívají "zátěžový tester (virtuální) paměti maskovaný za webový browser", zastává naše redakce přísně neutrální postoj - nakonec je na každém rozhodnout si, zda mu tento nástroj bude vyhovovat či nikoliv. Nás dnes však bude zajímat především to, že logo Firefoxu a Firefoxu 3.5 vykazuje některé rozdíly:

Firefox Ice Age

Tím jednoznačně nejmarkantnějším je "doba ledová" kolem Severního pólu, pod jejímž příkrovem zmizel dokonce i ostrov umístěný donedávna před čumákem. Je tu však i další změna - kožich je kapku jinak texturován a zdá se být v ocasní části chundelatější.

Celá záhada tkví v novém designérovi - originální ilustrátor Jon Hicks přešel k Opeře, takže se nového renderu chopil jistý Anthony Piraino z Iconfactory. Autor sám k tomu dodává: "Myslím, že textura kožichu je důležitá věc, jelikož je to právě ona a rozměry, které mohou obrázek (beze ztráty jeho motivu) oživit."

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru