Přijďte na WordCamp Brno 2018

V říjnu se uskuteční již tradiční setkání příznivců redakčního systému WordPress. Koná se již pošesté, z toho podruhé v Brně. Účastníky bude hostit Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně. A jaký, že vás čeká program?
reklama

Přednášky jsou rozdělené do dvou bloků. V jedné posluchárně budete moci sledovat a poslouchat informace k vývoji webu, jeho optimalizacím a grafice, v druhé posluchárně poběží pásmo přednášek k UX, marketingu a kreativě.

Zhruba 40minutové přednášky by měly začínat a končit ve stejnou dobu, takže mezi jednotlivými pásmy můžete přecházet. Předběžná verze programu slibuje vystoupení Pavla Ungra nebo Vladislava Musílka, čili specialistů na SEO, resp. na WordPress samotný. Dozvíte se něco o šablonách, implementaci platební brány, vylepšování značky, nebo tipy pro úspěšnou spolupráci s klientem.

WordCamp Brno 2018 se koná v sobotu 20. října. Další informace najdete na webu 2018.brno.wordcamp.org.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru