Přijďte na dvoudenní programovací maraton v Praze

16. a 17. května 2014 se v Praze uskuteční dvoudenní programovací maraton, Hackathon. Současně se tato akce koná celkem na 60 místech ve světě. Můžete zde srovnat své schopnosti s ostatními a případně vyhrát zajímavé ceny. Podmínkou účasti je věk nad 18 let.
reklama

Soutěžit můžete jako jednotlivci i jako vývojářský tým. Tématem hackathonu jsou aplikace pro lepší život ve městě a aplikace pro rodinu a volný čas. Vítězové programovací soutěže získají mentoringový program pro rozvoj podnikatelského záměru, tříměsíční členství v Impact Hub Praha, tablety DELL Venue Pro, mobilní telefony Nokia Lumia 1520, možnost volného využití UX testovací místnosti od Seznam.cz, pomoc s propagací plus cesta a doprovodný program na TechCrunch San Francisco 2014.

Uspějete-li, můžete postoupit i do celosvětového finále a vyhrát 3D tiskárnu, finanční injekci pro svůj vývojový tým nebo vstupenku na závody F1 v USA.

Více se dozvíte na webu Microsoftu, který hackathon pořádá.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru