Přihlášením ke Google Apps získáte přístup k 60 dalším služám

Pokud se ode dneška přihlásíte ke Google Apps, získáte přístup k desítkám dalších služeb od Googlu.

Reklama

Google Apps jsou jedním z nejlepších produktů, se kterými Google doposud přišel. Mnoha uživatelům však vadilo, že i když měli účet na Google Apps, stále se s ním nemohli připojovat k populárním službám jako Picasa, Blogger nebo Google Voice, nemluvě o těch méně populárních jako Google Base. Pokud jste se přihlásili ke Google Apps, měli jste totiž přístup pouze ke Gmailu, Google Docs, Google Sites a pár dalším službám.

To se ode dneška mění. Přihlášením ke Google Apps se nyní dostanete k více než šesti desítkám služeb od Googlu. Proč to trvalo tak dlouho? Podle oficiálního vyjádření Googlu si společnost chtěla být jista, že její zázemí takový nápor zvládne. Navíc si prý přístup k Picase, Bloggerovi a dalším službám přes Google Apps lidé velmi žádali. Google podotknul, že jednotlivé společnosti využívající Google Apps budou moci přístup k jednotlivým službám pro své zaměstnance povolit nebo zakázat.

Zdroj: PCW

Reklama

Komentáře

Díky, skvělá zpráva. Už jsem si to aktivoval. Kvůli dalším službám jsem si držel ještě jeden normální gmailový účet a ten můžu konečně zrušit :)

Hm... Tak jsem si všechny potřebné služby aktivoval, na titulní stránce Apps se mi objevilo, že byl převod proveden, nicméně odkazy na ty "nové" služby byly v nabídce jen pár hodin. Nastavil jsem si Reader, ale už ho tam nemám... Tak snad to brzy zase zprovozní...

To letošní nejlepší počin od Googlu, čekám na to několik let. Takže třikrát hurá!!! :)

Přidat komentář