Přihlášením ke Google Apps získáte přístup k 60 dalším služám

Pokud se ode dneška přihlásíte ke Google Apps, získáte přístup k desítkám dalších služeb od Googlu.
reklama

Google Apps jsou jedním z nejlepších produktů, se kterými Google doposud přišel. Mnoha uživatelům však vadilo, že i když měli účet na Google Apps, stále se s ním nemohli připojovat k populárním službám jako Picasa, Blogger nebo Google Voice, nemluvě o těch méně populárních jako Google Base. Pokud jste se přihlásili ke Google Apps, měli jste totiž přístup pouze ke Gmailu, Google Docs, Google Sites a pár dalším službám.

To se ode dneška mění. Přihlášením ke Google Apps se nyní dostanete k více než šesti desítkám služeb od Googlu. Proč to trvalo tak dlouho? Podle oficiálního vyjádření Googlu si společnost chtěla být jista, že její zázemí takový nápor zvládne. Navíc si prý přístup k Picase, Bloggerovi a dalším službám přes Google Apps lidé velmi žádali. Google podotknul, že jednotlivé společnosti využívající Google Apps budou moci přístup k jednotlivým službám pro své zaměstnance povolit nebo zakázat.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Díky, skvělá zpráva. Už jsem si to aktivoval. Kvůli dalším službám jsem si držel ještě jeden normální gmailový účet a ten můžu konečně zrušit :)

návštěvník

Hm... Tak jsem si všechny potřebné služby aktivoval, na titulní stránce Apps se mi objevilo, že byl převod proveden, nicméně odkazy na ty "nové" služby byly v nabídce jen pár hodin. Nastavil jsem si Reader, ale už ho tam nemám... Tak snad to brzy zase zprovozní...

návštěvník

To letošní nejlepší počin od Googlu, čekám na to několik let. Takže třikrát hurá!!! :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru