Přidejte se k Drupal Association

V posledních letech vždy na podzim probíhá kampaň na získání nových členů Drupal Association. Ne jinak je tomu i letos. Pokud Drupal využíváte ke své práci, pomáhá vám s živobytím a rádi byste jej podpořili, přidejte se.
reklama

Individuálním nebo firemním členstvím v Drupal Association jednak dáváte najevo, že Vám Drupal není lhostejný, že jej považujete za kvalitní a chcete něco vrátit komunitě, která jej vyvíjí. Ne každý je schopen přidat vlastní kód, takže členství považuji za jednu z možných reciprocit.

Kromě určitého zviditelnění v seznamu členů můžete využít nějaké slevy na služby spojené s Drupalem. Jde o webhostingové služby, software, ale třeba i školení GDPR. Seznam slev je průběžně aktualizován.

Momentálně je v seznamu členů Drupal Association 16 vývojářů či příznivců Drupalu z České republiky. Myslím, že bych si z hlavy vybavil mnohem více lidí, kteří z Drupalu žijí. Zvažte, jestli těch pár éček nebo dolarů za podporu Drupalu stojí.

Pokud se přidáte do 12. října, dostanete certifikát s poděkováním. Další info na webu Drupalu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru