Představí Microsoft Windows Phone 7 11. října?

Podle zdrojů britského serveru Pocket-Lint bude nová mobilní platforma Microsoftu, Windows Phone 7, představena 11. října.
reklama

Pocket-Lint, který se zabývá zprávami ze světa mobilních technologií, citoval nejmenované zdroje, podle kterých se oficiální představení systému odehraje v New Yorku a bude přes internet přenášeno do celého světa. I když Microsoft tuto informaci odmítl potvrdit, jeho představitelé v minulosti opakovaně řekli, že se Windows Phone 7 dostanou na trh „někdy v říjnu.“

Pro Windows Phone 7 zatím bylo oficiálně potvrzeno pouze několik produktů. Mezi nimi je například chytrý telefon od společnosti Dell s názvem Lighting nebo minulý týden ohlášený E900 od korejské firmy LG Electronics. Podle serveru Pocket-Lint budou u oficiálního představení nové platformy přítomni i partneři Microsoftu, kteří pro WP7 přislíbili vydat svá zařízení, tedy ASUS, Dell, HTC, LG a Samsung.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru