Představí Microsoft na CES 2011 Windows 8?

Podle listu New York Times Steve Ballmer na akci CES 2011, konané 6. až 9. ledna 2011, ukáže nový tablet běžící na připravovaném operačním systému Windows 8.
reklama

Microsoft na veletrhu CES vždy ukazuje něco velkého - příští rok se bude bez pochyby zaměřovat na Windows Phone 7 spolu s první velkou aktualizací tohoto operačního systému. A dalším velkým odhalením mají být podle všeho nové tablety.

Podle zdrojů deníku New York Times Steve Ballmer při své úvodní řeči na CES 2011 představí nový tablet, který bude přímo konkurovat iPadu. Podle NYT budou navíc představené tablety od Dellu, Samsungu a dalších partnerů Microsoftu.

"Tablet od Samsungu je tvarem i velikostí velmi podobný iPadu, i když není až tak tenký. Oproti němu však má unikátní vysunovací klávesnici pro snadnější psaní," prozradil nejmenovaný zdroj New York Times.

Tablety by podle všeho měly běžet na Windows 7. Tablet, který bude Ballmer představovat při své úvodní řeči, však podle všeho poběží na chystaném OS Windows 8. Mluví se také o tom, že Microsoft představí App Store, neboli e-shop s aplikacemi.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru