Předplaťte si Photoshop a Lightroom za 9,99 dolarů měsíčně

Adobe se rozhodlo na omezený čas všem uživatelům nabídnout předplatné Photoshopu a Lightroomu za přívětivých deset dolarů měsíčně.
reklama

V rámci časově omezené nabídky dostanete Photoshop CC, Lightroom 5, členství Behance a 20GB místa na cloudu za 9,99 dolarů měsíčně. Photoshop Photography Program byl poprvé představen v září jako pokus o přimění dosavadních uživatelů této aplikace, aby přešli na nový plán předplatného. Tato původní nabídka je otevřena jen do konce tohoto roku a doposud byla přístupná pouze pro vlastníky Photoshopu CS3 a vyššího. Nyní se však Adobe rozhodlo, že nabídku zpřístupní všem lidem, i když pouze do druhého prosince.

Pokud nabídku využijete, zavážete se však k předplatnému po dobu dalších dvanácti měsíců, přičemž platit budete na měsíční bázi zmíněných 9,99 dolarů. Během třiceti dnů od objednání služby ji však můžete bez problémů zrušit. Pokud byste chtěli získat přístup k celé nabídce Adobe v rámci Creative Cloud, stálo by vás to padesát dolarů měsíčně.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru