Předplatné TechNetu končí

Microsoft ukončí svůj předplatitelský model TechNetu určený pro IT profesionály a namísto toho se bude zaměřovat na rozšíření svých bezplatných nabídek.
reklama

Společnost to oznámila včera. IT profesionálové si mohou předplatné TechNetu zakoupit jen do 31. srpna a aktivovat své účty do 30. září. Následná obnova předplatného již nebude možná. Microsoft na svém blogu uvedl, že namísto toho rozšíří nabídku svých bezplatných služeb prostřednictvím TechNet Evaluation Center nebo Microsoft Virtual Academy. TechNet je místo, na němž IT profesionálové mohou vyzkoušet betaverze či plné verze produktů Microsoftu za roční poplatek, jenž začíná na 199 dolarech.

Na nabídce TechNetu je závislá řada expertů po celém světě a jakmile jim vyprší předplatné, budou si muset vystačit s bezplatnou nabídkou Microsoftu, v rámci které lze využít časově omezené produkty s omezenými funkcemi. A i když 30denní trial verze programu může běžnému domácímu uživateli stačit, IT expertům z firemního prostředí to k potřebnému testování stačit nemusí.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru