PR články

Aloha. Maxiorel je jeden z webů kde mám vypnutej adblock a články čtu skoro všechny. Dost mě pak sere když si otevřu článek a je to jen reklama. Kdyby to aspoň k něčemu bylo jako echo o slevě užitečných knih na zonerpress. Ale většinou to jsou kraviny. Viz ten poslední: "Článek: Bezpečné weby používají zelený certifikát". To vypadá jako kdyby maxiorel poukazoval na to, že jeho web zabezpečenej není. Nebo ty kokotiny od mujsoubor.cz, web stokrát přežitej a totálně k ničemu.

Takže. Je nutný vydávat i reklamní články? Dost to tenhle web sráží, aspoň u mě a to jsem vděčnej čtenář.

Fórum: 

Reklama

Zdravím. Díky za přízeň. PR články jsou označené jako PR články. Co se týče věcí ohledně SSL od pana Zechmeistera a věcí od MujSoubor.cz, kdysi jsem se rozhodl, že by to mohlo být zajímavé, stejně jako se tu jeden čas objevovaly návody na Joomla od Petry Procházkové. Nejsou to placené věci.

Já samozřejmě zpětnou vazbu vítám, takže pokud budu mít více ohlasů na to, že je to zbytečné, nezajímavé nebo že to jsou "kokotiny", pak se tu dále objevovat nebudou.

Stejně tak uvítám zpětnou vazbu na náplň aktualit. Jsou pro vás přínosem, nebo vás zde na webu zajímají hlavně články?

Co se týče knih u Zoner Pressu - tu jde o spolupráci s Interval.cz. Někdy upozorní na některý článek na Maxiorlovi, já zase na nějakou zajímavou věc u jejich knih.

Stačí takto? Jak říkám, kritice se nebráním, návrhům na změny už vůbec ne.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díky za odpověď a omlouvám se za hrubej tón předchozího komentáře.
Články ohledně joomly mě neberou ale jen proto, že joomlu nepoužívám. Místo tu pro ně ale je, proč ne. MujSoubor.cz pro mě rozhodně zajímavej neni, naopak, stejně jako "článek" o bezpečnosti.

Na maxiorel.cz jsem začal chodit a chodím kvůli drupalu. Aktuality si přečtu ale není to důvod, proč web navštěvuju. Nejvíc mě zajímají články a návody týkající se drupalu, proto mě naštve když kliknu "Článek: Bezpečné weby používají zelený certifikát" s očekáváním že se dozvim něco praktickýho o drupalu ve spojení s SSL a místo toho je to..reklamní blbost bez nějaký přidaný hodnoty.

Nevim jak to vidí ostatní návštěvníci, pro mě je maxiorel.cz web chlapíka, co zveřejňuje v češtině rady a svoje zkušenosti s drupalem. Není to pro mě portál všeho ze světa internetu.

:) já to ustojím. Maxiorel nevznikl jako web o Drupalu a nikdy jím být neměl (první příspěvek je sice shodou okolností o Drupalu, ale pak je dlouho ticho). Spíše se tak profiloval, protože jsem tu o Drupalu hodně psal a budu i nadále. Ale více článků je tu spíše o webu obecně. Dříve to byly hlavně články o softwaru pro Windows. Tak trochu to zde kopíruje věci, kterýma se momentálně zabývám nebo mě nějak chytily.

Tak si říkám, že jsem drupalisty na Maxiorlovi už dlouho nepotěšil, měl bych to napravit. Někde jsem tu ale myslím zmiňoval, že práce na knize o Drupalu 8 mě dost vyčerpala, tak jsem raději psával tipy pro WordPress. Knihu teď nepíšu, takže nějaké články o Drupalu zase přibudou.

Za podněty díky.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář