Používejte Windows Azure zdarma až do konce června

Microsoft se rozhodl, že prodlouží zkušební lhůtu u své cloudové platformy Windows Azure, díky které ji můžete používat několik měsíců zcela zdarma.
reklama

"Tato prodloužená zkušební lhůta umožní vývojářům vyzkoušet si platformu Windows Azure bez jakýchkoli zbytečných investicí," uvedl Microsoft. Vývojáři si mohou vybrat ze dvou možností: 750 hodin na 1GHz serveru s 768MB paměti (běžně stojí 0.05 dolaru na hodinu) nebo 25 hodin na 1.6GHz serveru s 1.75GB paměti (normálně stojí 0.12 dolarů na hodinu).

Uživatelé ve zkušební lhůtě dostanou také 500 MB místa na disku a 500 MB na transfery dat. Navíc Microsoft zdarma poskytne 1 GB místa na Web Edition SQL Azure databázi. Tato bezplatná nabídka Microsoftu je pro uživatele dostupná do konce června. Pokud budou chtít služby užívat i nadále, zaplatí za ně standardní ceny.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru