Potvrzeno: Windows Blue se budou jmenovat Windows 8.1

Tami Rellerová z Microsoftu na konferenci J.P. Morgan potvrdila, že Windows 8.1 budou dostupné zdarma ještě v tomto roce.
reklama

Microsoft oficiálně potvrdil, že aktualizace operačního systému Windows 8 a Windows RT, o níž se dříve mluvilo jako o "Blue", se bude jmenovat Windows 8.1. Nový balík aktualizací a nových funkcí bude dostupný zcela zdarma pro uživatele Windows 8 ještě v tomto roce. "Uživatelé si jej budou moci jednoduše stáhnout z hlavní obrazovky prostřednictvím app storu," řekla Rellerová s tím, že pro Windows 8 bylo doposud vydáno 739 aktualizací. Windows 8.1 však budou více, než jen souhrnem již vydaných aktualizací.

Rellerová o Windows 8.1 bohužel nezveřejnila žádné další podrobnosti. Na otázky publika nebyl prostor a podle expertů se k nim představitelé Microsoftu vyjádří 26. června, kdy bude při příležitosti konání konference Build vydána preview verze Windows 8.1. Finální verze balíku by měla být vydána ještě před Vánocemi.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru