Potvrzeno datum uvedení MS Office 2010

Zpočátku se informace o uvedení objevovaly na značně neoficiálních webech, nicméně nyní ji potvrdila i samotná mluvčí Microsoftu.
reklama

Ohlášení přichází dva týdny poté, co proběhla firemní konference PDC 2009 v Los Angeles na které byla dotyčná informace očekávána, nicméně museli jsme si jetště chvíli počkat - tak tedy, MS Office 2010 se začnou distribuovat v červnu. Uživatelé a novináři se na akci mimochodem dozvěděli řadu zajímavých informací o Office a Office Web Apps. Poslední den akce se jistě usídlila v hlavě nejednoho z nich otázka: „Stojí Office 2010 za upgrade či nikoliv?“

Janice Kapner z Microsoftu směrem k uvedení naznačila několik faktů. Předně, Office Web Apps jež mají být zdarma, rozhodně nebudou co do funkcí konkurovat Office velkým, jinými slovy, Office Web Apps nabídnou pouze základní omezenou funkcionalitu a tedy i jednodušší dokumenty. Též bylo naznačeno, že budoucnost Office vidí MS zejména v doplňování funkcí pro firemní Cloud-based řešení.

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru