Potraviny na pranýři jdou na Twitter

Populární služba Státní zemědělské a potravinářské inspekce jde nově i na Twitter. Po Facebooku a speciální mobilní aplikaci tak můžete informace o tom, kde jsou nekvalitní potraviny nebo problémové provozovny, sledovat i na další sociální síti.
reklama

Potraviny na pranýři asi není potřeba blíže představovat. Službu upozorňující na plesnivé pochutiny a nepoctivé výrobce už asi dnes zná každý, nebo o ní alespoň slyšel. Nově ji můžete kromě webu www.potravinynapranyri.cz sledovat i na Twitterovém účtu @NaPranyri.

Co jsem například já nevěděl, je možnost "hlášení" (spíše bonzování, záleží na úhlu pohledu) přímo zákazníky. Stačí použít speciální mobilní aplikaci, vyfotit problémovou potravinu a poslat ji SZPI. Aplikace je dostupná pro všechny tři hlavní mobilní platformy, tedy Android, iOS a Windows Phone.

Zdroj Česká televize

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru