Poslední Firefox řady 3.0 uveden

Společnost Mozilla oznámila, že nyní, zhruba necelé dva roky od původního data uvedení, uvolní poslední přírůstek do řady webových prohlížečů Firefox 3.0. Připomínáme, že jde o verzi označenou číslem 3.0.19.
reklama

Firefox 3 byl pro Mozillu rozhodně velmi významným milníkem. Není proto žádným překvapením, že se kolem řady 3.0 (uvedené poprvé v červnu 2008) točila veškerá snaha firmy o větší penetraci browseru na internetovém trhu. A nutno doplnit, že se to firmě docela podařilo – od tzv. Download Day se Firefox stával stále oblíbenějším prohlížečem.

Jak šel, čas, původní verze byla postupně upgradována, nicméně dnes ji již nahrazuje co do funkcí řada 3.6. Mozilla se proto rozhodla řadu 3.0 zcela opustit tímto posledním updatem opravujícím celkem 13 chyb. Jelikož jde o poslední podobnou akci, doporučuje Mozilla samozřejmě přejít na řadu 3.6.

Zdroj: DeepTech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru