Podvržené stránky České spořitelny

Objevil se další pokus jak z klientů banky vylákat přihlašovací informace k jejich elektronickému bankovnictví. Česká spořitelna o tom  informuje své klienty ve službě Servis24. Zde je text jejich oznámení:
reklama

"Vážení klienti,

minulý týden se objevila nová verze "Trojského koně - Sinowal", kterou antivirový program NOD 32 identifikuje jako "Win32/PSW.Sinowal.DP trojan".

Připomínáme Vám jak odhalit případný útok "Trojského koně - Sinowal" prostřednictvím podvržených stránek. Podvržené stránky nestandardně vyžadují kromě zadání přihlašovacích údajů (klientské číslo a heslo) také zadání plného znění čísla protokolu/smlouvy nebo bezpečnostního kódu.

Pokud se Vám stránky vyžadující plné znění těchto kódů zobrazí, v žádném případě nezadávejte jakékoli bezpečnostní údaje a kontaktujte podporu elektronického bankovnictví na lince 844 11 11 44.

O dalších aktualitách Vás budeme informovat."

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru