Podniky vydávají zbytečně mnoho za mobilní služby

Nejnovější průzkumy naznačují, že ekonomické subjekty z podnikové sféry poslední roky velmi špatně operují se svými náklady za mobilní hlasové služby a data. Obojí se samozřejmě odráží na vyšších nákladech.
reklama

Dle posledního průzkumu společnosti Gartner bude podobných firem (mimochodem schopných ušetřit i 15 % nákladů) v roce 2014 kolem 80 %. Je to jen logické - jak rostla mobilita a obležení všemožnými hračkami s dostupným internetem i jinými bezdrátovými službami, srovnatelně se nenápadně zvyšovaly i náklady.

Zpráva i ekonomická krize se v podnicích setkaly za situace, kdy mobilita průměrného zaměstnance roste - není žádnou výjimkou, že nějaký zaměstnanec využívá i několik typů handheldů, ačkoliv by mu stačil jeden apod. Cesta k nápravě (i ušetření) je zřejmá - uvědomit si problém a lépe zvládnout managing nákladů mobilních hlasových i datových služeb.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru