Podívejte se, co všechno umí IE9 a vyhledávač Bing

Microsoft po vydání betaverze Internet Exploreru 9 včera demonstroval, jako jeho webový vyhledávač Bing může využít podpory HTML5 v IE9.

Reklama

Navíc společnost ukázala, jak funguje aplikace Bingu pro Windows 7. Na to vše se můžete podívat v následujícím videu. Microsoft nejprve ukázal, jak vypadá hlavní stránka Bingu s animací přílivu a odlivu vln. A nutno dodat, že nic takového jsme zatím neviděli. Na tapetu Bingu také není problém zoomovat. Další vylepšení se týká přeskakování mezi záložkami při hledání, které je tak plynulé, že si nepřipadáte jako na webové stránce, ale v programu.

Při přecházení mezi záložkami také nemusíte čekat na načítání jako doposud. Při rolování stránky s výsledky pak máte stále po ruce vyhledávací políčko, takže nemusíte při nových hledáních neustále vyjíždět nahoru. Nová webová stránka Bingu, tak je je představena ve výše uvedeném videu, bude pro uživatele IE9 dostupná do konce tohoto měsíce. Podle Microsoftu bude fungovat i v prohlížečích Firefox, Chrome a Safari, které také podporují HTML5.

Reklama

Přidat komentář