Podíly webových vyhledávačů za září 2009 jsou tu

A hned na úvod napovíme, že se nejedná o příliš radostný report pro Microsoft a jeho Bing - nejnovější vyhledávací engine pocházející ze stáje MS si totiž poprvé od svého uvedení pohoršil.
reklama

Dle nejnovějších informací pocházejících od webových analytiků StatCounter, se Bing propadl o více nežli procento. Aychom byli konkrétní: Na US trhu se jeho podíl mezi srpnem a zářím snížil z 9,64 % na nynějších 8,51 %. Připomínáme, že je to od svého uvedení v červnu první pokles pro Bing.

Také konkurent / partner Yahoo si nevedl právě nejlépe: Z 10,50 % minulý měsíc je nyní na hranici 9,40 %. Kdo si naopak polepšil je gigant Google, který pohltil více jak další 2 procenta: Ze srpnových 77,83 % se nyní pyšní 80,08% v září. Optická a psychologická hranice 80 % tedy byla překonána.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru