Počitadlo návštěvnosti webu v liště Firefoxu

WAudit, česká alternativa ke statistické službě Google Analytics, nabízí v betaverzi doplňkovou lištu pro Firefox. V této liště uvidíte aktuální návštěvnost webu, statistiky o zobrazené URL, hodnotu Srank a další informace.

Reklama

WAudit je plně český server, na kterém je registrováno množství zajímavých webů. Myslím, že v porovnání s TOPListem nebo Navrcholu.cz je na tom WAudit podstatně lépe. Jeho služby jsou podobně jako u Google Analytics zdarma.

Aby vám počitadlo návštěvnosti v liště fungovalo, měli byste být přihlášeni k serveru WAudit, což je zjišťováno pomocí cookies. Zobrazení statistiky je samozřejmě závislé na tom, zda je daný server na webu registrován.

WAudit

Jde o zajímavý nápad, jak spojit počitadlo přístupů s webovým prohlížečem, nicméně myslím, že na skutečné použití lišty bude potřeba chvíli počkat. Jak jsem zmínil, vše je zatím ve stavu betaverze, navíc jedné z prvních, a ne všechny údaje mi fungovaly. Navíc autoři budou muset zapracovat na grafice, lépe řečeno na rozmístění textů na liště.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář