Počitadlo návštěvnosti webu v liště Firefoxu

WAudit, česká alternativa ke statistické službě Google Analytics, nabízí v betaverzi doplňkovou lištu pro Firefox. V této liště uvidíte aktuální návštěvnost webu, statistiky o zobrazené URL, hodnotu Srank a další informace.
reklama

WAudit je plně český server, na kterém je registrováno množství zajímavých webů. Myslím, že v porovnání s TOPListem nebo Navrcholu.cz je na tom WAudit podstatně lépe. Jeho služby jsou podobně jako u Google Analytics zdarma.

Aby vám počitadlo návštěvnosti v liště fungovalo, měli byste být přihlášeni k serveru WAudit, což je zjišťováno pomocí cookies. Zobrazení statistiky je samozřejmě závislé na tom, zda je daný server na webu registrován.

WAudit

Jde o zajímavý nápad, jak spojit počitadlo přístupů s webovým prohlížečem, nicméně myslím, že na skutečné použití lišty bude potřeba chvíli počkat. Jak jsem zmínil, vše je zatím ve stavu betaverze, navíc jedné z prvních, a ne všechny údaje mi fungovaly. Navíc autoři budou muset zapracovat na grafice, lépe řečeno na rozmístění textů na liště.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru