Píšete? Hemingwrite je psací stroj s Wi-Fi a Bluetooth právě pro vás

Hemingwrite je speciální psací stroj pro současné geeky, blogery a všechny, kdo rádi píší, ale už jim leze na nervy neustálé vyrušování vším ostatním, co je v počítači, kromě textového editoru. Tento psací stroj je speciální zařízení s E-ink displejem a synchronizací s Google Docs nebo Evernote.

Reklama

Že pro mnoho lidí není psaní ve Wordu, Pages či OpenOffice.org to pravé ořechové, potvrzují speciální aplikace jako FocusWriter. Tohoto nápadu se zjevně chytli tvůrci psacího stroje Hemingwrite. Vzniklo tak zařízení určené pro ničím nerušené psaní, s jednoduchostí použití jakou nabízely klasické psací stroje, ale zároveň se všemi vymoženosti současné IT techniky.

HemingwriteHemingwrite

Hemingwrite je tak vybaven 6" E-Ink displejem, Wi-Fi a Bluetooth, synchronizací s Google Docs a Evernote, nízkou spořebou a neustálou připraveností k práci. Do jeho paměti se vejde přes milion stran textu a stroj vydží na jedno nabití šest týdnů.

Hemingwrite

Přestože je tento psací stroj s mechanickou klávesnicí a retro designem vybaven internetovým připojením, tak vás nic rušit nebude. Na E-Ink displeji uvidíte jen svoje texty, žádný webový prohlížeč, sociální sítě, komunikátory nebo e-maily.

Hemingwrite

Píšu sice v přítomném čase, ale místo je by se slušelo napsat bude. Hemingwrite je zatím ve fázi přípravy, ale už teď o něm píše řada internetových médií a poptává jej stále více fanoušků. Přidáte se k nim?

Zdroj: hemingwrite.com

Reklama

Přidat komentář