Phaser 6125 – nejdostupnější barevná laserová tiskárna Xerox

Společnost Xerox Czech Republic reaguje na potřeby firem s omezeným rozpočtem a rozšiřuje svoji nabídku o novou tiskárnu, která přináší barevný, nákladově efektivní a výkonný tisk. Phaser 6125, nejlevnější barevná tiskárna Xerox, umožňuje firmám tisknout barevné dokumenty v profesionální kvalitě, přičemž neohrozí svůj rozpočet.
reklama

S doporučenou cenou 8 500 Kč včetně DPH tiskne Phaser 6125 ve vysoké kvalitě rychlostí až 12 stránek za minutu barevně a až 16 stránek za minutu černobíle. Tato tiskárna využívá emulzních tonerů s vysokým leskem, které zajišťují nižší náklady na stránku než náplně tradiční. S těmito vlastnostmi je Phaser 6125 ideální tiskárnou pro marketingové a další firmy, které potřebují barevný tisk pro komunikaci se svými zákazníky.  

Xerox Phaser 6125

„Xerox prostřednictvím svých produktů dokazuje, že barevný tisk ve vysoké kvalitě není luxus,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic. „Phaser 6125 je určená pro zákazníky, kteří hledají barevnou tiskárnu, jež dokáže zpracovat vše od obchodních nabídek až po propagační brožury výkonně a s nízkými náklady.“ 

Výhodou tiskárny Phaser 6125 je také jednoduché používání. Toner je předinstalovaný, takže se může okamžitě začít tisknout. S rychlým 333 MHz procesorem, možností zapojení do sítě a až 1 GB paměti, což je více než mají konkurenční tiskárny, zvládá tisknout tabulky, prezentace a komplexní dokumenty s obrázky a grafy.  

Tiskárna využívá software CentreWare IS, který uživatele upozorňuje na vznik případného tiskovému problému. Ukazatel na předním panelu navíc poskytuje informaci o tom, zda má stroj dostatek toneru na dokončení rozsáhlé tiskové úlohy. Tiskárna zahrnuje podavač s kapacitou 250 listů a podporuje široké spektrum médií a jejich velikostí, jako jsou štítky, vizitky nebo obálky. 

Jako součást recyklačního programu Xerox Green World Alliance jsou náplně a běžný spotřební materiál recyklovatelné. Phaser 6125 je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Vista.

O firmě Xerox

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru