PESVA.cz - psi a štěňata na prodej

Ahoj, dokončili jsme českou verzi našeho projektu Dogva.com. Lokalizace je dostupná na doméně Pesva.cz.

Systém je na drupal 7. Na design je použita téma Zen, přičemž celá šablona je responsive. Co považujeme za důležitý SEO prvek.

Troška k projektu samotnému. Pesva.cz je celo evropská inzerce psů a štěňat, zatím přítomna v Česku a na Slovensku. Důležité podstránky jsou:

  • Inzerce psů - aktuální denní nabídka štěňat a psů na prodej. Přidání inzerátu proběhne automaticky. Po přidání je však třeba v Pesva.cz a Dogva.com verzi ověřit účet kliknutím na ověřovací odkaz v emailu.
  • Seznam chovatelů psů - seznam chovatelů a chovných stanic psů. Pokud víte přesně o jaké plemeno máte zájem, a aktuální nabídka není dostačující, oslovte přímo chovatelů. S nimi si můžete předem dohodnout odběr, když budou mít štěňata. Takto se dostanete k opravdu kvalitnímu a špičkovému chovu a ke štěňátku s výstavními ambicemi.
  • Registr psů na krytí - seznam psů určených ke krytí. Pokud jste chovatelská stanice, registrujtesem vaše plemenné psy. Pokud hledáte psa na krytí vyhledávací filtr vám usnadní pátrání.

Jsme zvědavý na vaše připomínky.

Profile picture for user Jan Polzer

Konečně po dlouhé době představení webu, nad kterým nemusím přemýšlet, jestli jej nesmažu. Jednoduché a pěkné.

Jen bych možná trošku zauvažoval u té response nad nezalamováním odkazů, které vypadají jako tlačítko. Na titulce třeba "přidat zdarma inzerát". Na displeji HTC Desire C se mi totiž při čtení na šířku toto jakoby tlačítko zalamuje, což vypadá divně.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru