Penguin 4 přichází a s ním změny ve vyhledávání na Google

Google uvedl do provozu čtvrtou vlnu úprav pro odliftrování spamu nazývanou Penguin Update. Ta využívá technologii Penguin 2.0, která by měla lépe odhlaovat spam na webových stránkách a vyřadit je tak z výsledků hledání.
reklama

Pro majiele webových stránek s anglicky psaným obsahem to znamená, že by měli očekávat změny u přibližně 2,3 % dotazů do vyhledávačů, kde se jejich web vyskytuje.

Podrobnější informace najdete v článku Penguin 4, With Penguin 2.0 Generation Spam-Fighting, Is Now Live na webu Search Engine Land, kde se tomuto tématu věnují.

K tématu viz také: Google spustil Distancování se od odkazů

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru